Η σελίδα του ΑΣ Άφοβος στο facebook άλλαξε την βασική φωτογραφία της.
Η νέα φωτογραφία είναι ενδεικτική του κλίματος πανηγυρισμών που κυριαρχεί στο σωματείο, μετά την πανάξια αλλά και περιπετειώδη άνοδό του στην Α κατηγορία της ΕΠΣΑ.
Η σελίδα του ΑΣ Άφοβος στο facebook άλλαξε την βασική φωτογραφία της.
Η νέα φωτογραφία είναι ενδεικτική του κλίματος πανηγυρισμών που κυριαρχεί στο σωματείο, μετά την πανάξια αλλά και περιπετειώδη άνοδό του στην Α κατηγορία της ΕΠΣΑ.