Ο Δήμος Αθηναίων ζητάει 145 εθελοντές για να καλύψουν τις ανάγκες των παιδικών κατασκηνώσεων, από την θέση του αρχηγού έως και αυτήν του ομαδάρχη/σσας.
Πιό συγκεκριμένα:
Ο Δήμαρχος Αθηναίων ύστερα από την υπ΄ αριθ. 252/16-03-2017 Απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου, προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο/η που έχει τα αναφερόμενα στο συνημμένο έγγραφο προσόντα και ιδιότητες, να προσφέρει οικειοθελώς τις υπηρεσίες του στο κοινωνικό, εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό έργο που επιτελείται στο πλαίσιο του προγράμματος Δια Βίου Μάθησης στις Παιδικές Εξοχές του Δήμου Αθηναίων στον Άγιο Ανδρέα Αττικής.
Δείτε παρακάτω: